Kargo

Kargo Süreci

Paul Kenzie'den gün içerisinde saat 12:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde hızlı ve güvenilir teslimat ile Yurtiçi Kargo'ya verilir. Saat 12:00'dan sonra ulaşan siparişleriniz ise takip eden ilk iş gününde işleme alınarak Yurtiçi  Kargo'ya teslim edilir.

Cuma günü 12:00'dan sonra verilen siparişlerin işlem süresi takip eden ilk iş günüdür.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. 

Paul Kenzie'den vermiş olduğunuz siparişlerinizi Sipariş Takibi sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. 

 

 

İade Koşulları

 

•  İade politikaları gereği iç giyim ve mayo ürünlerinde eksik ve hatalı ürün olması dışında değişim yapılamamaktadır.

•  Ürünlerimiz ekstra ‘ilk siz açınız’ kutusuyla beraber gönderilmektedir. Hijyen ve sağlık kuralları gereği kutusundan çıkartılan ürünlerimizde değişim sağlanmamaktadır.

 

İade Süreci

 

Paul Kenzie müşteri temsilcisinin yönlendirmesiyle sizlere en yakın Yurtiçi  Kargo'ya giderek ürünlerinizi iade edebilirsiniz. Firma bilgisi LEVERS SANAL MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak belirtilmelidir. Sizin için oluşturacağımız iade koduyla beraber iade edeceğiniz ürününüzü UPS kuryeye kapıda teslim edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı kargo firmamızla ücretsiz teslim edebilirsiniz. Ürününüzü kargo firmasına teslim ettikten sonra kargo sürecini takip edebilmeniz için kargo takip numarasını talep etmeyi unutmayınız.