Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin www.paulkenzie.com kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.
Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen www.paulkenzie.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.


1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları
www.paulkenzie.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, Internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

2. İçerik Kullanımı3. Sorumluluklar

3a. www.paulkenzie.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve www.paulkenzie.com’u geliştirmektir.

3.b. www.paulkenzie.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.paulkenzie.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

3.c. Kullanıcı, www.paulkenzie.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.paulkenzie.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.d. Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.paulkenzie.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının www.paulkenzie.com'dan yararlanması www.paulkenzie.com tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.

3.e. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.paulkenzie.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.


3.g. Kullanıcı , www.paulkenzie.com'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

3.h. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından www.paulkenzie.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.


3.j. Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

3.m. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.n. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Politikası” bölümünü okuyunuz.

3.o Kullanıcı site üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanacağı ödeme bilgilerinin (kredi kartı, GSM numarası bilgileri v.b.) doğru olduğunu, bunlardan kaynaklanan hukuki ve cezai sorumlulukların kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder.7. Tebligat Adresleri

7.a. www.paulkenzie.com sitesi kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının www.paulkenzie.com'a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

7.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.

7.c. Yine www.paulkenzie.com'un kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın www.paulkenzie.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
Based on 751 reviews
94%
(706)
4%
(31)
1%
(7)
0%
(3)
1%
(4)

Çok çok iyi 👍kumaş kalitesi, desenler, bel lastiğinin yumuşak olması beli hiç rahatsız etmemesi. Bir çok yabancı markadan kat kat dahi iyi diyebilirim.

Müthişş

Bu güzel ve kaliyeli ürünler için çok teşekkür ederim

Comfort Flex 3'lü Erkek Boxer -Pineapple

Unique Effect Desenli Erkek Boxer - Panda

Desenli Erkek Boxer - Couple Collection Penguin Love

Unique Effect Desenli Kadın String Külot - Flamingo

Mükemmel

Her zamanki gibi çok kaliteli ve çok güzel.

Çok şık güzel kutularda hızlıca ulaştırdılar

Değerlendirme

Kumaş kalitesi beklediğimden çok daha iyidi. Bedeni çok güzel oturdu. Giyindiğimde çok iyi hissettiriyor elinize sağlık.

Hızlı bir şekilde elime ulaştı ilginiz için teşekkür ederim

Sipariş Değerlendirmesi

Merhaba,
websitenizden alışveriş yaptım. Ürünler dün elime ulaştı. Erkek 3 lü boxer ve kadın 3 lü iç çamaşırı aldım. Erkek ürünlerindeki kalite mükemmel olmasına rağmen kadın ürünlerinize aynı özeni göstermediğinizi düşünüyorum. Dikişleri problemli bir şekilde elime ulaştı. Yine önceki alışverişlerimde de kadın ürünlerinizin lastikli kısmı ilk yıkamadan sonra deforme olmaya başladı. Ve kumaş kısmında ayrıldı. Nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Merhaba. Yaşamış olduğunuz olumsuz durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. 0850 450 0152 numaralı müşteri destek hattımızdan bizlerle iletişime geçmeniz halinde konu ile alakalı yardımcı olmak isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Desenli Erkek Boxer - Couple Collection Pink Birdy

Gayet kaliteli

Ürün gayet kaliteli ve rahat kargoda sağlamdı

Comfort Flex 3'lü Erkek Boxer -Animal

Efsane ürün

Cok begendik, tekrar alacagiz

Çok rahat kumaşı kaliteli

3'lü Erkek Boxer Comfort Flex - Floral

Beklediğim gibi

Teşekkür ederim

Kusursuz

çok rahat ve mükemmel kutu tasarımı çok memnunum

Comfort Flex 3'lü Erkek Boxer -Rainbow